„Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” Fundacji RECAL 

Nasza szkoła od 3 lat bierze udział w Programie „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” Fundacji RECAL  Otrzymaliśmy  zestaw materiałów, pomagający w organizacji zajęć na temat recyklingu. Są to: pakiet edukacyjny , płyta DVD z filami edukacyjnymi oraz dodatkowo kartonowe pojemniki i worki na puszki, plakaty, magnesiki do testowania puszek, a także biuletyn informacyjny Fundacji RECAL.

Wraz z zakończeniem Programu każdorazowo przed końcem roku szkolnego  przesyłamy raport z całorocznej działalności. Zawiera on opis ciekawych przedsięwzięć realizowanych w ramach akcji puszkowej bądź też finansowanych pieniędzmi uzyskanymi w skupie ze sprzedaży pozbieranych alu-puszek.

Uwieńczeniem całorocznego trudu jest jesienny wyjazd na Zieloną Szkołę Fundacji RECAL. Jadą na nią najaktywniejsi reprezentanci kilkunastu najlepszych szkół z całej Polski. Pozostałe placówki otrzymują inne nagrody( aparaty cyfrowe, odtwarzacze DVD, odtwarzacze MP4, koszulki, smycze na klucze)

Szkolnym koordynatorem projektu jest Małgorzata Wyskiel

Najbliższe wydarzenia

 

 18.05 Zebranie z rodzicami

Patron szkoły

Nasz Patron

Mieli po kilkanaście lat, a nawet mniej. Zamiast zabawy w ciepłym, przytulnym pokoju wybrali nocne warty, służbę w okopach w śniegu i błocie. Czytaj więcej ...

Program uroczystości 

Uroczystość    

Sponsorzy

Galeria

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com