INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ 

W NASZEJ BIBLIOTECE

Dzięki realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w Bibliotekach Szkolnych i Pedagogicznych", współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny otrzymaliśmy stanowiska komputerowe dla czytelników oraz wielofunkcyjne urządzenie sieciowe (drukarka, skaner, kserokopiarka)

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej służy przede wszystkim do celów edukacyjnych. Użytkownicy mogą poszukiwać w Internecie lub w encyklopediach multimedialnych informacji potrzebnych do wykorzystania na lekcjach i poza nimi. Mogą też tworzyć własne dokumenty i prezentacje oraz korzystać z dostępnych w bibliotece programów edukacyjnych. Dzięki SCIM biblioteka zapewnia uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom dostęp do komputerów, Internetu, encyklopedii, słowników i programów multimedialnych.

Zainteresowani mogą korzystać ze SCIM w godzinach pracy biblioteki.

Najbliższe wydarzenia

 

 18.05 Zebranie z rodzicami

Patron szkoły

Nasz Patron

Mieli po kilkanaście lat, a nawet mniej. Zamiast zabawy w ciepłym, przytulnym pokoju wybrali nocne warty, służbę w okopach w śniegu i błocie. Czytaj więcej ...

Program uroczystości 

Uroczystość    

Sponsorzy

Galeria

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com