LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
PAŹDZIERNIK 2013

 

klasy I

 

I m. Weronika Hariasz kl. I c
Julia Mączyńska kl. I c
II m. Emil Koncur kl. I b
III m. Mikołaj Dorosiński kl. I e
Szymon Kozina kl. I e

 


klasy II

 

I m. Marek Słowiński kl. II c
II m. Aleksandra Gachowska kl. II a
Dominik Borecki kl. II b

 

klasy III

 

I m. Paulina Szewczyk kl. III d
II m. Agata Piasecka kl. III c
III m. Patrycja Marczuk kl. III c

 

wrzesień 2013

Klasy II

I.   Dominik Borecki  - kl. II b

II.  Aleksandra Gachowska   -   kl. II a

III. Słowiński Marek  -   kl.  II c

klasy III

I.  Remigiusz Trznadel - kl. III b

II. Oliwia Olejnik - kl.  III a

III. Patryk Olszewski - kl. III b 

 

FINAŁ KONKURSU

,,MISTRZ ORTOGRAFII??

luty 2012

1. Michał Szmatyński IIB

2. Natalia Żmijowska IIB

3. Damian Dolecki IIB

styczeń 2012

1. Oliwia Wojciechowska

2. Mateusz Iwan

3. Wiktoria Jelonek

październik 2011


I m. Monika Zemankiewicz klasa I c
Maciej Sroczek klasa I c
Karolina Juszczyk klasa I c
Remigiusz Trznadel klasa I b
II m. Klaudia Małek klasa I c
Sara Nec klasa I d

Klasy II

I m. Karolina Fedorowicz klasa II c
II m. Klaudia Zakrzewska klasa II b
III m. Wiktoria Jelonek klasa II c
Paulina Wrońska klasa II c

Klasy III


I m. Joanna Jędruszek klasa III c
Mateusz Kluzek klasa III c
II m. Weronika Rypińska klasa III c
Pamela Cwynar klasa III c
III m. Aleksandra Skoneczna klasa III c
Michał Hercer klasa III e

wrzesień 2011

Klasy I

I m. Monika Zemankiewicz klasa I c
II m. Remigiusz Trznadel klasa I b
III m. Szymon Guglas klasa I c

Klasy II

I m. Aleksandra Barysz klasa II b
II m. Dawid Koziarski klasa II b
III m. Wojciech Niepsujewicz klasa II b

Klasy III

I m. Klaudia Schiller klasa III c

 

FINAŁ  KONKURSU

,,MISTRZ  ORTOGRAFII??

W  ROKU  SZKOLNYM  2010/2011

 

 

 

I m.  Angelika Kozera                  kl. III d

II m. Aleksandra Łabowska           kl. III c

III m. Klaudia Schiller                   kl. II b

IV m. Anna Kłak                            kl. III d

V m. Monika Wojciechowska         kl. III b

VI m. Aleksandra Barysz               kl. I b

VII m. Hanna Olejniczenko           kl. II b

VIII m. Damian Dolecki                 kl. I b

IX m.  Aleksandra Dudycz              kl. II b

X m.   Kamila Kopacz                     kl. I c

XI m.  Monika Foc                          kl. III b

 

Maj  2011

klasy I

I m. Kamila Kopacz                     kl. I c

II m. Aleksandra Barysz               kl. I b

III m. Damian Dolecki                   kl. I b

Aleksander Gawron           kl. I c

 

klasy II

I m.  Dudycz Aleksandra                 kl. II b

Olejniczenko        Hanna          kl. II b

II m. Skoneczna Akeksandra             kl. II c

Wojciechowska Magda             kl. II b

III m. Cwynar Pamela                          kl. II c

Dziakowicz Magda                     kl. II b

Księżnik Szymon

 

Kwiecień  2011

klasy I

I m. Łukasz Gondro                      kl. I c

II m. Aleksandra Barysz               kl. I b

III m. Damian Dolecki                   kl. I b

 

klasy II

I m.  Hanna Olekniczenko          kl. II b

Cwynar Pamela                   kl. II c

II m. Dudycz Aleksandra              kl. II b

III m. Rypińska Weronika            kl. II c

 

Marzec  2011

 klasy I

I m. Aleksandra Barysz             kl. I b

II m. Paulina Wrońska               kl. I c

III m. Joanna Szeremeta             kl. I c

 

klasy II

I m.  Mateusz Kluzek kl.II c

II m. Michał Hercer              kl. II e

 

klasy III

I m. Aleksandra Łabowska       kl. III c

II m. Paulina Buziak                  kl. III c

III m. Bartosz Kozdrowiecki      kl. III b

 

Luty  2011

klasy I

I m. Aleksandra Barysz             kl. I b

II m. Wiktoria Jelonek               kl. I c

Klaudia Zakrzewska         kl. I b

III m. Aleksander Gawron         kl. I c

Dawid Koziarski               kl. I b

 

klasy II

I m.  Aleksandra Dudycz           kl. II b

II m. Joanna Jędruszek              kl. II c

III m. Michał Hercer                    kl. II e

 

klasy III

I m. Anna Kłak                         kl. III d

II m. Angelika Kozera               kl. III d

III m. Monika Wojciechowska   kl. III b

 

Styczeń 2011

klasy I

I m. Michał Szmatyński kl. I b

II m. Kinga Wójcik kl. I c

III m. Aleksandra Barysz kl. I b

Karol Misiek kl. I c

 

klasy II

I m. Eryk Babij kl. II a

II m. Aleksandra Skoreńko kl. II e

III m. Dawid Mikołajczyk kl. II a

 

klasy III

I m. Martyna Ratajczyk kl. III c

II m. Tomasz Świerczyński kl. III c

III m. Aleksandra Łabowska kl. III c

Monika Wojciechowska    kl. III b

Anna Kłak                          kl. III d

 

Grudzień 2010

klasy I

I m. Joanna Szeremeta kl. I c

II m. Dawid Koziarski   kl. I b

III m. Karol Kaluga     kl. I c

 

klasy III

I m. Monika Foc kl. III b

II m. Monika Dąbek  kl. III b

III m. Monika Kluzek  kl. III b

 

Listopad 2010

klasy I

I m. Barysz Aleksandra  kl. I b

II m. Fedorowicz Karolina  kl. I c

III m. Dolecki Damian kl. I b

 

klasy II

I m. Schiller Klaudia kl. II b Skoneczna Aleksandra  kl. II c

II m.Jędruszek Joanna  kl. II c

III m. Olejniczenko Hanna  kl.  II b

 

klasy III

I m. Wojciechowska Monika  kl. III b

II m.Aleksandra Łabowska  kl. III c

III m. Angelika Kozera  kl. III d

 

Październik 2010

klasy  I

I m. Łukasz Gondro klasa I c

II m. Karol Misiek klasa I c

III m. Karol Kaluga klasa I c

 

Klasy II

I m. Klaudia Schiller

II m. Joanna Jędruszek

III m. Aleksandra Skoneczna

 

Klasy III

I m. Aleksandra Łabowska klasa III c

II m. Monika Foc klasa III b

III m. Monika Wojciechowska klasa III b

 

WRZESIEŃ  2010

KLASY  I

I m. Paulina Pelc  -  klasa I c

II m. Wiktoria Jelonek  -  klasa  I c

III m. Damian Dolecki  -  klasa  I b

 

KLASY  II

I m. Aleksandra Dudycz  -  klasa II b

II m. Aleksandra Skoneczna  -  klasa II c

III m. Hanna Olejniczenko  -  klasa  II  b

 

KLASY  III

I m.  Angelika Kozera  -  klasa III  d

II m. Kacper Woźniak  - klasa  III  c

III m. Martyna Ratajczyk  - klasa  III c

Najbliższe wydarzenia

 

 18.05 Zebranie z rodzicami

Patron szkoły

Nasz Patron

Mieli po kilkanaście lat, a nawet mniej. Zamiast zabawy w ciepłym, przytulnym pokoju wybrali nocne warty, służbę w okopach w śniegu i błocie. Czytaj więcej ...

Program uroczystości 

Uroczystość    

Sponsorzy

Galeria

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com