17 marca dziewczęta naszego Gimnazjum rozegrały ostatnie mecze w ramach dolnośląskiej ligi młodziczek. W okresie od października 2012 roku rozegrały ponad dwadzieścia meczy w różnych miejscowościach województwa dolnośląskiego. Były porażki, ale i piękne zwycięstwa. W rezultacie po pierwszym sezonie naszych gimnazjalistek w tej lidze, zajęły one 12 miejsce. A drużyn biorących udział było aż dwadzieścia.

 

Do następnego sezonu podchodzimy ze znacznie większymi aspiracjami; chcemy znaleźć się w pierwszej ósemce. Niestety część dziewcząt nie będzie nam towarzyszyć- Kasia Czernik, Marta Żygadło, Karolina Gostyńska, Klaudia Małek, Patrycja Marczuk oraz Natalia Berezowska przechodzą do kategorii kadetek. O pierwszą ?ósemkę? będą walczyć: Ola Gachowska, Hania i Basia Zemankiewicz, Daria Dulewicz, Daria Morawska, Iza Bagińska, Wiktoria Szutran oraz dziewczęta, które znajdą się w nowo tworzonej klasie sportowej.

Przygotowania do nowego sezonu zaczęliśmy już teraz. Do końca roku szkolnego dziewczęta wezmą udział w kilku turniejach, a w sierpniu będą ?szlifowały? formę na obozie sportowym w Jastrowiu nad przepięknym jeziorem Leśnym w Dolinie Gwdy.

Wszyscy chcielibyśmy podziękować za możliwość realizowania  naszej pasji oraz hobby:

- panu dyrektorowi Ireneuszowi Pętalowi- za wsparcie podczas tworzenia klas o profilu piłka siatkowa oraz zapewnienie bazy sportowej,

- prezesowi Miejsko Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ?Sobieski? Oława- panu Jarosławowi Gębarzewskiemu, za wsparcie finansowe, zapewnienie pozalekcyjnych zajęć treningowych, bez których udział dziewcząt w Lidze dolnośląskiej młodziczek nie byłby możliwy. 

Najbliższe wydarzenia

 

 18.05 Zebranie z rodzicami

Patron szkoły

Nasz Patron

Mieli po kilkanaście lat, a nawet mniej. Zamiast zabawy w ciepłym, przytulnym pokoju wybrali nocne warty, służbę w okopach w śniegu i błocie. Czytaj więcej ...

Program uroczystości 

Uroczystość    

Sponsorzy

Galeria

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com