Dnia 31 sierpnia 2013 r. rozpoczął się kolejny etap w moim, aczkolwiek niedługim, 13 letnim życiu. Wydawałoby się, że zmiana szkoły, z podstawowej na gimnazjum to milowy krok u każdego nastolatka, przeobrażającego się w młodego człowieka. Dzień, w którym zostaliśmy powitani przez Szanowną Dyrekcję i Grono Nauczycielskie zapewne zapamiętam i będę często wspominać, przy różnych okazjach.

             Przekroczenie nowego ?szkolnego progu" rozpoczęło się od zaprezentowania naszych nowych prowadzących Mistrzów, dzięki którym w przyszłości będziemy mogli kontynuować naukę w danym kierunku, jaki sobie wymarzymy i obierzemy. Przedstawienie licznych sukcesów i możliwości edukacyjnych naszej nowej szkoły wzbudziły w nas - gimnazjalistach ogromną chęć podjęcia wspólnego wysiłku w dążeniu do nowego celu. Przemówienia dyrektora słuchaliśmy z uwagą i wielkim skupieniem. W głębi duszy czuliśmy delikatny niepokój i dreszczyk emocji wywołany nieznanym nam dotychczas nowym miejscem.

             W dalszej części integracyjnej odbyły się liczne gry i zabawy. Wiele emocji było wywołanych podczas przeciągania liny. W pierwszej kolejności siłowali się nauczyciele i rodzice, zaś w drugiej gimnazjaliści z rodzicami. Nasi rodzice walkę podjęli taktycznie, a mianowicie wyprawili nas na manowce. Jak wiele sił próbowaliśmy zaangażować w tę wygraną świadczyło nasze lądowanie na zielonej trawie. To doświadczenie zapewne wykorzystamy w przyszłości i zanim użyjemy siły to pomyślimy i zastosujemy taktykę. Dużą radość sprawiła nam również gra w siatkówkę i rzuty ringiem. Tak wiele atrakcji, które zostały nam dostarczone wymagały zastrzyku energetycznego i o tym również pamiętano przygotowując pieczyste kiełbaski z pachnącym świeżym chlebkiem.

             Ten wspaniały dzień, był ważnym wydarzeniem w moim życiu, wprowadził mnie w nowy etap rozwoju edukacyjnego. Teraz jestem już GIMNAZJALISTKĄ, ja-Natalia Ekert, uczennica klasy Ie.

Zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

 

 18.05 Zebranie z rodzicami

Patron szkoły

Nasz Patron

Mieli po kilkanaście lat, a nawet mniej. Zamiast zabawy w ciepłym, przytulnym pokoju wybrali nocne warty, służbę w okopach w śniegu i błocie. Czytaj więcej ...

Program uroczystości 

Uroczystość    

Sponsorzy

Galeria

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com